La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

12

Trzaskowski jeżeli chce mieć jakiekolwiek szanse w 2 turze niech się skupi na służbie zdrowia i gospodarce bo to jest bolączka PiSu, jeżeli będzie mówić o sądownictwie TVP i sprawach światopoglądowych to przekona zdecydowanych, natomiast tych niezdecydowanych już niekoniecznie...

6

@Europejczyk1980 Trzaskowski w miejsce Kidawy to wybór jak pomiędzy Ładą a Fiatem 126p... xD

Ten gość juz w Warszawie pokazał swoją nieudolność i nijakość w zaledwie rok i nikt inny prócz fanatyków Platformy na niego nie zagłosuje i według mojej opinii on na 2 turę szans nie ma. Już prędzej Hołownia wejdzie.

Tutaj jedynie Sikorski mógłby namieszać ale go nie wybrano, dlaczego? Jako że to jest szanowany i znany Polityk zarówno w Polsce jak i UE to pewnie miał swoje warunki które Platformie się nie spodobały. Trzaskowski jako szeregowy nic nie znaczący pionek robi co mu powiedzą. Stąd wymienili przegrańca na następnego przegrańca.

0

@FC1899Barca Powiem ci tak z osądami jego działań w Warszawie należałoby poczekać do końca kadencji, ale faktycznie coraz częściej słyszę, że ludzie go popierają tylko na przekór Pisowi. HGW jakaby nie była to mam wrażenie, że dla Warszawy robiła znacznie więcej i to samo mówili ludzie z którymi rozmawiałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?