La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

3

https://x.com/scale_banana/status/1261019424162754562

Człowiek to największy wirus który zainfekował na amenito tą planetę... Straszne...

6

@FC1899Barca Cytaz z @kerouac z Westworld.
kerouac
11 maja 2020, 23:06

Ależ pinkny cytat wpadł mi w oko i wyjść nie potrafi. Co o tych słowach sądzicie? ji.

"Myślę, że ludzkość to cienka warstwa bakterii na grudzie błota pędzącej przez kosmiczną pustkę. Myślę, że gdyby Bóg istniał, dawno by się od nas odwrócił. Sprezentował nam raj, a my wyżęliśmy go do sucha. Wydobyliśmy każdy gram paliw kopalnych. Konsumujemy i wydalamy. Zużywamy i niszczymy. Siedzimy na kupce popiołów na ogołoconej planecie i pytamy: co tu właściwie robimy? Jaki jest cel twojego istnienia? To oczywiste. Znaleźliśmy się tu, by przyspieszyć entropiczną śmierć ziemi. Służymy chaosowi. Jesteśmy robakami pożerającymi trupa."

2

@FC1899Barca Z drugiej strony ewolucja, zgodnie z teorią Darwina, dążyła do powstania człowieka.

1

@Colon Przerażająco, prawdopodobnie, prawdziwe...

konto usunięte

0

@FC1899Barca dlatego trzeba zdepopulowac planetę i zaszczepić wszystkich szczepionkami z nanochipami :>

konto usunięte

0

@FC1899Barca Indie, Afryka i Azja to najgorsze zło na tej planecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?