- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
2
Pisałem, że chciałbym zobaczyć jakiś sondaż i już jest dla Faktów TVN;) Duda 51%, Hołownia 17%, Trzaskowski 11%, Kosiniak 6%, Bosak 5% i Biedroń 3%. Należy jednak pamiętać że jakiekolwiek miarodajne sondaże będą dopiero za jakieś 2 tygodnie i wtedy będzie można wyciągać wnioski. Widać już jednak że Trzaskowski zaczyna odrabiać straty.
1
@Europejczyk1980 Zaczyna odrabiać straty? Wystarczyło zmienić kandydata i bez żadnego ruchu automatycznie poparcie wzrosło w górę. Kidawa to nieporozumienie.
0
@Europejczyk1980 może oglądam za dużo tvp, ale niemożliwe, żeby Trzaskowski z Hołownią nagle mieli prawie 30%.
2
@Europejczyk1980 Mnie to zastanawia pewien fenomen. Niby tyle osób (głównie tutaj) za Bosakiem i Konfederacją, a i Bosak i jego partia mają problem z przekroczeniem 5%...
0
@Europejczyk1980 ja mam takie pytanie, skąd sie biorą te sondaże ? Jakas ankieta na onecie czy cos ? Naprawde nie wiem
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid mnie to zastanawia kto normalny głosuje na typa którego poglądy są z XX wieku
1
@Kompletny Popatrz na wynik Kosiniaka w poprzednich sondażach miał około 14% teraz 6%
0
@IronSanHybrid Bosak ma realnie 9-10% poparcia
0
@ronni37 Sondaż przeprowadzony telefonicznie przez firmę Kantar dla TVN
0
@Europejczyk1980 no właśnie. Wątpię żeby naprawdę miał 14, ale na pewno więcej niż 6. A przy pojawieniu się Trzaskowskiego, który miał odebrać głosy przede wszystkim Hołowni jeden i drugi tyle zyskują.
1
@barcelonaLM Wątpię, ale niech będzie. To samo z Korwinem tyle osób go niby popiera, a od lat progu wyborczego nie mógł przeskoczyć.
0
@IronSanHybrid W jednym sondażach Bosak ma 5, w innych 11... To zależy, ale Imo te 9 może mieć