La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

0

Czy kończył ktoś z Was kierunek automatyka i robotyka?

1

@paweldunajecfcb jest taie powiedzenie lepiej ch*** trzeć po żwirze jak studiować na airze. Ja studiowałem na politechnice wrocławskiej i szczerze studia średnie wykładowcy bardzo walnięci od starych dziadków czytających prezentacje z przed 20 lat do młodych gniewnych Xd. przestarzały program studiowania na tym kierunku miałem po jedenym semestrze robotyki i automatyki. Z mojego doświadczenia również ci powiem ze od sierpnia usiadź do etrapeza i analizy matematycznej oraz algebry (koszą niesamowicie) i zdaj to bez egzaminu. takze taka moja opinia jeżeli chcesz iść potem w jakieś plc czy automatyzacje jakieś hali to spoko jezeli chcesz coś programować omijaj :D

0

a ty skończyleś tą AiR?

0

0

@thebaanqn I jest jakaś praca czy nuda? :P

0

@paweldunajecfcb ale np wiem ze w poznaniu air wygladał dużo lepiej jak w wrocku i przy okazji program studiów się zmienił więc może to wyglądać lepiej :D

0

@thebaanqn znalazles zatrudnienie od razu po studiach?

1

@paweldunajecfcb Praca jest ja akurat nie ide w zawód bo chciałem sie nauczyć programować a na infe sie nie dostałem. Znajomy po airze pracuje w elektrociepłowni za 4500 netto inny coś na halach robi za 4000netto. Ale wszystko tylko i wyłącznie zależy od tego co zrobisz poza studiami tak ci powiem w czasie studiów jak porobisz pare kursów to na bank coś załapiesz

0

@thebaanqn i tak znalazłem :D prace ale nie w automatyce

0

@paweldunajecfcb Pamietaj studia to jedno żeby dostać prace musisz być zazwyczaj lepszy od X kandydatów to jest najważniejsze za sam papier nic nie dostaniesz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?