La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 708 Culés

29

No Braun zrobił robotę! Właśnie Konfederacja i Bosak zyskały kilka procent po wczorajszej akcji :)

0

@Gaucho Bardzo dobrze

3

@Gaucho Święty człowiek naprawdę, oglądałem to na żywo na yt aż mi się coś otwierało. Jakbym widział prl a nawet gorzej bo wtedy ludzie wiedzieli, że są w niewoli a teraz niby wolny kraj.

konto usunięte

16

@Gaucho Bo Konfederacja to prawdziwa opozycja, jako jedyni chcą dobra Polski. Cała reszta co się uważa za opozycję PO, PSL, Lewica dbają tylko o interes partyjny.

1

@Gaucho a za chwile Korwin powie w tv o hitlerze i feministkach i będą poniżej progu wyborczego :p

2

@ArdoFCB Jak ty o politykach piszesz, że chcą dobra dla Polski to w grubym świecie żyjesz. Każdy polityk, każdy, który się dostaje do władzy zaczyna wykorzystywać władze do celów zarobkowych itp. Zatrudnianie kolesiostwa, ustawy, łapówki itp. To jest Polityka i obojętnie jaka partia to by nie była tak będzie, było i jest.

konto usunięte

12

@tbas Konfederacja jeszcze u władzy nie była w porównaniu do PO, PiS, SLD i PSL i dodatkowo nie ma dawnych PZPRowcow w swojej partii, więc można dać im szansę.

0

@tbas gdyby wszyscy mieli taki tok myslenia nadal bylibyśmy w erze kamienia łupanego, czy tam polowali na dinozaury jak kto woli;)

0

@Kobieras argument poproszę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?