La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

0

W sklepach odzieżowych, które otwarto wraz z otwarciem galerii normalnie można korzystać z przebieralni i przymierzyć koszulkę/spodnie/cokolwiek? Czy wszystko na oko trzeba?

konto usunięte

0

@Homeopata8989 Przebieralnie z tego co wiem to zamknięte.

2

@Homeopata8989 Jeśli sklep gwarantuje odkażanie przymierzalni po każdym kliencie to mogą one (przebieralnie) działać. Jak to funkcjonuje w praktyce nie wiem, nie byłem.

2

@FeloRPS Czyli zostaje branie na oko i ewentualna później reklamacja.

1

@Homeopata8989 Bobo dobrze napisał. W praktyce np Pepco (to wiem z pierwszej ręki akurat więc się wypowiem) we wszystkich sklepach sieci zamknęło przymierzalnie, ale za to wydłużyli czas na zwrot

konto usunięte

1

@Homeopata8989 Tak. Ja jak byłem w sklepie nike to zamknięte były, a czy w innych otwarte to nie wiem.

0

@Homeopata8989 Dziś byłem w 4f otwarte później dezynfekcja wszystkiego co przymierzasz i kabiny

konto usunięte

0

@Homeopata8989 Brać na oko to sobie moge w necie,tfuu w galerie

0

@Homeopata8989 W sklepie adidas były normalnie otwarte

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?