La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

konto usunięte

0

Sterling za reklamowanie i umowę PUMA ma dostać 100 baniek. Ciekawe ile tacy piłkarze jak Messi, Cristiano, Neymar dostają

konto usunięte

4

@DaPi 100 mln za ile lat? Messi z tego co kojarzę ma dożywotnią umowę z Adidasem na 12 mln dolarów rocznie.

0

@DaPi Zależy jeszcze jak ta umowa jest skonstruowana, sama kwota owszem spora, ale jest różnica czy rozłożona na 5 lat trwania umowy czy na 15 :P

0

@DaPi Pewnie nic, bo nie mają umowy z Puma IKSDE

konto usunięte

0

@Striker Nawet jak na 15 lat, to dostawać rocznie ponad 6,5 bańki w zasadzie za nic (tyle, co pewnie od czasu wrzuci fotkę w ciuchach Pumy na IG i wystąpi w jakiejś reklamie / sesji zdjęciowej) to i tak bajka :D

Obserwuję niektórych piłkarzy na IG. Np. Alba od czasu do czasu wrzuci fotkę ze swojego życia, na której widać (mniej, lub bardziej) logo Adidas. Czasem wrzuci też fotkę jak trzyma w rękach nowe buty od Adidasa. Do tego od czasu do czasu pojawi się na jakimś plakacie / grafice i to tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?