La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

2

@Hiacynk kupiłem dziś tego Blacka Juices Mango którego polecałeś i właśnie popijam, nie jest zły, ale jakoś mnie nie przekonał, taki trochę cierpkawy na końcu. Nadal dla mnie nr1 pozostaje Monster Mango Loco :)
PS. największa zaleta tego Blacka to zapach i to, że nie smakuje landrynkami jak inne „zwykłe” energetyki.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Ile zapłaciłeś? Ja nie uważam go za najlepszego, ale patrząc na stosunek jakości do ceny, to był ok. Dałem chyba 2,49, jak w Biedrze były, więc tanio. :d

Monster Mango kozak też jest. Ogólnie Monstery to jest inna półka pod względem smaku. Red Bull zwykły moim zdaniem tak samo jak zwykły Black smakuje, a kosztuje 2x drożej.

1

@Hiacynk Chyba 3.50zł w Kauflandzie puszka 500ml. Co do zwykłego RB i Blacka,a w sumie i Tigera można do tego dodać to masz rację smakują tak samo i według mnie tak samo źle bo jak mówiłem nienawidzę landrynkowych energoli :D

0

@Hiacynk smak Redbulla a Blacka CZY Tigera to niebo a ziemia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?