La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

2

U mnie pogoda jak w lipcu, lampa aż miło na termometrze przed domem 29 stopni. Jednak (nie wierzę, że to piszę) przydałoby się chociaż kilka dni porządnego deszczu.

2

@IronSanHybrid Panieee, daj spokój, szusza okropna.. Codziennie trzeba podlewać wszystko :/ A to dopiero koniec kwietnia.. A lato ma być bardzooo suche..

1

@Batys Zgadza się, a u mnie w okolicy (ale z tego co słyszę nie tylko) codziennie jakieś dzbany podpalają łąki czy jakieś krzaki. Ziemia dosłownie popiół tak jest sucho.

1

@IronSanHybrid u mnie w Lubuskiem dzisiaj trochę popadało z rana, teraz już cisza, ale na jutro też coś zapowiadają. Niech trochę popada bo ogródek muszę zasadzic :D

1

@Klaudix Ja już obsadziłem ogródek, ale bez podlewania to nie ma racji bytu niestety.

1

@IronSanHybrid Głupota ludzi nie zna granic :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?