La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

0

wczoraj wyszła tu dyskusja o najlepszym wrestlerze, to inne pytanie w tej tematyce: najlepsze dla was walki (nie tylko o wwe)? Ciekawe czy ktoś da walkę z wwe czy wszyscy wskażą coś z NJPW :P

konto usunięte

1

@FCB24 ale oceniamy reżyserię czy grę aktorską?

konto usunięte

0

@FCB24 Dwa zupełnie inne style, nie ma co porównywać.

0

@Kajtek77 wiem wiem, chodzi mi o sam poziom w ringu, feud oraz promo do walki w moim pytaniu nie ma znaczenia

konto usunięte

0

@FCB24 No to Japonia choć osobiście preferuję NXT i AEW.

0

@Kajtek77 a jakbys miał wybrac swoje najlpesze?

konto usunięte

0

@FCB24 NJPW za dużo nie oglądam ale na pewno Omega-Naito, Omega-Okada, Ibushi-Nakamura.
Z WWE będzie łatwiej, Taker-Michaels, Gargano-Ciampa i jeszcze parę by się znalazło. Z TNA wyróżniłbym Joe vs Daniels vs Styles z Turning Point 2009. Walka może nie na "5" ale podobała mi się płynność z jaką przechodzili do kolejnych faz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?