- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1223 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
MirusAmisz
15
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Piotrek1993
0
Nie wiem czy dzisiaj wygra, ale za kilka lat będziemy jako Polacy ją nienawidzić
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1223 Culés
8
https://x.com/i/status/1252330144078987264
Moim zdaniem super zobrazowanie. Wszystkie wąwozy, szczeliny, itp itp mogły powstawać w równie mozolny sposób jeśli nie było nagłych sytuacji jak np trzęsienie ziemi itp
2
@FC1899Barca
Za takie ciekawostki nic nie robiłem. Dzięki
1
@FC1899Barca Siła natury ;) Dlatego w torturach stosuje się kapanie kropli na ciało, w jedno konkretne miejsce :D
0
@Bykunn Akurat kapanie kropli w torturach nie ma wiele wspólnego z erozją. :D Tam chodzi o ból psychiczny, a nie fizyczny.