La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

5

Obejrzałem właśnie kapitalny materiał od łączy nas piłka „"NIE WIDZĘ ŻYCIA BEZ PIŁKI" | GRAMY DALEJ. Droga do młodzieżowego mundialu”

Kawał świetnej roboty od strony technicznej. Ale do sedna, od dawna mam wrażanie, że trener Jacek Magiera to kapitalny fachowiec i coś czuję, że jeszcze zrobi się o nim głośno. Charyzmatyczny, analityczno-taktyczny umysł, facet wie co robi, co mówi i do kogo to mówi. Jeśli ktoś będzie oglądał to polecam zwrócić uwagę na kilka fragmentów, które zrobiły na mnie duże wrażanie, a niektóre nawet bardzo duże.

1) Sam początek gdy Magiera mówi o „detalu”, ale głównie chodzi mi o to jak to przekazuje zespołowi.
2) 13:26 TEN FRAGMENT POWINNI ZOBACZYĆ WSZYSCY, wywarł chyba na mnie i na tych chłopakach największe wrażenie. Trener w kapitalny sposób zobrazował sytuacje i tu widać, że jest nie tylko świetnym trenerem, ale i wychowawcą/nauczycielem dla tych chłopaków.
3) 39:14 Świetny pomysł na przekazanie teamowi, że w kupie siła.
4) 42:00 świetna ocena i podsumowanie polskiej piłki na gorąco po meczu z Kolumbijczykami.
5) 45:32 przerwa w meczu z Thaiti to co mówi i w jaki sposób przekazuje te uwagi zespołowi i poszczególnym piłkarzom robi wrażenie.
6) 54:18 cała odprawa przed meczem z Włochami, a szczególnie przypomnienie za pomocą nagrania Tym chłopakom gdzie byli, a gdzie są i jaką drogę przebyli by być tu i teraz w tym momencie. Samo przywołane spotkanie z Uniejowa też świetne.

Podsumowując muszę powiedzieć, że poziom zaawansowania technicznego nawet w reprezentacji u20 zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. GPS, kamery, komputery, analiza taktyczna na ich podstawie, a do tego badania krwi, zakwaszenia organizmu, zmęczenia etc. WOW. Zbigniew Boniek może i nie jest orłem w swoich social mediach, ale Prezesem PZPNu jest kapitalnym i zrobił kupę świetnej roboty. Zna się na tym co robi i widać, że jest autorytetem dla piłkarza na każdym szczeblu, ale jest też przyjacielem, kimś kto rozumie jak to jest być na ich miejscu. Jak ktoś dotarł do tego miejsca to gratuluję i jak nie oglądałeś to koniecznie obejrzyj.


2

@IronSanHybrid Dzięki. Leci na listę "do obejrzenia". ;)

konto usunięte

0

@IronSanHybrid nie bez powodu to on wprowadził Legie do LM

konto usunięte

2

@Lord_Vader do LM to wprowadził ją Hasi. Magiera objął ja później.

0

@IronSanHybrid O Magierze można mówić wiele dobrych rzeczy ale nie to, że jest charyzmatyczny.

0

@mkord Ja uważam, że jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?