La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

3

Stegen Stegenem ale Oblak to niesamowita bestia.


konto usunięte

4

@matirix20 Zdecydowanie dwóch najlepszych bramkarzy na świecie w ostatnich 3 sezonach.

3

@matirix20 Dla mnie chyba nawet lepszy w bronieniu niż MATS, refleks WOW. Ale nie zamieniłbym się, bo Marc poza boiskiem na pewno dużo daje - kapitan bez opaski

2

@MichVeB Po za tym świetny kanał ten z linku. Teraz przeglądam i dużo fajnych filmów ma dodanych ten kanał. Wszystkie świetnie ocenione. Ten z Oblakiem też super bo nie ma po 4 replaye jednej sytuacji.

konto usunięte

2

@matirix20 Tak w sumie sobie przypomniałem że w ostatnich latach Atletico ma takie szczęscię do bramkarzy że szok,najpierw De Gea później Courtois i teraz Oblak i każdy u nich grał kozacko.

1

@budas123023 Tak dla mnie też lepszy Oblak na lini ale nasz bramkarz lepiej gra nogami i to bez porównania :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?