- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
6
No to teraz El Matador!
Cavani dla Napoli: 104 gole i 14 asyst w 138 meczach,
Cavani dla PSG: 200 goli i 43 asysty w 300 meczach,
Cavani dla reprezentacji: 50 goli i 14 asyst w 116 meczach.
Uwielbiam gościa, chociaż odnoszę wrażenie, że pomijany w wszelakich rankingach, ale po cichutku swoje strzela. Do tego ta mobilizacja na mecze reprezentacyjne...
1
@Hiacynk cholernie nie doceniany napastnik.
1
@Hiacynk Potężny czołg.Jakos zawsze go lubialem i nadal lubie.
1
@ArterkHD @Encore Mimo tego, że rekordy liczbowe Cavaniego były w PSG, co jest zrozumiałe, to chyba każdy się ze mną zgodzi, że najlepszy Edi to był ten w Napoli. 3 lata pograł, w przedziale wiekowym 23-26, czyli czasy prime. Na dwa oddane strzały na bramkę wpadały trzy gole. Gość we Włoszech ładował gole jak opętany. Przech0y.
2
@Hiacynk Dobre warunki fizyczne,obie nogi i ogólnie miał taką czutke w polu karnym.
0
@Encore Dobra wiadomość na ten moment jest taka, że Cavani zadeklarował, że do mundialu w 2022 nie odejdzie z Europy, bo chce podtrzymać poziom (a tylko w Europie się może dobrze przygotować) do ostatniego mundialu w karierze. Cieszy to. ;)
2
@Hiacynk Fantastyczny zawodnik. Jeden z moich ulubionych. Zawsze marzyłem o tym, aby zagrał w Barcelonie. Teraz już niestety za późno.
I ta wola walki w reprezentacji i gigantyczna mobilizacja na najważniejsze spotkania. Jego występy na mundialu to uczta dla oczu. A strzelane bramki... miodzio.
Chyba pisałem już to sto razy, ale napiszę po raz 101. Ogromna szkoda, że nie wystąpił przeciwko Francji.