La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

1

Chyba nikt tak nie zjadł Filipa jak wtedy Koro.Kwiat polskich fristajlowców.


0

@Encore A co się z Edziem dzieje, toczy bitwy dalej? Bo dawno w temacie nie siedziałem

0

@Mario96w Miał przerwe ale wraca w czerwcu na fajna bitwę.

0

@Encore Edzio jak złapie flow to nie ma mocnych

1

@Mario96w No dwa pasy z rzędu same się nie wygrały.Dobre pancze,fajne flow i mało przerywników.

0

@Encore Z dawnych lat kibicowałem Tetrisowi, szkoda że tytułu WBW nie zdobył, a było blisko. Trueschoolem niszczył wszystkich, ale ten styl nie każdemu podchodził. Muflon też był kozakiem :D

1

@Mario96w No kiedys ten freestyle był inny.Nie było cisniecia po pannach itd.Te pancze były takiej bardzie inteligetne i pokminione :d

konto usunięte

0

@Encore imo Bober better

2

@Encore moim zdaniem syn młynarza to najlepszy freestyle w Polsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?