La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

15

A więc wygląda na to, że Barcelona przedłuży kontrakty z Iliasem, Gavim, Diego Almeidą, Alarconem i innymi dużymi talentami z Cadete A. Wymienioną czwórkę chciały największe kluby w Europie i mają oni otrzymać bezpośredni awans do Juvenilu A. Ominie ich więc gra w Juvenilu B, co tylko potwierdza ich potencjał i ogromne umiejętności i uważam, że w przyszłym sezonie możliwy jest ich debiut w Barcy B. Od dłuższego czasu powtarzałem, że rocznik 2004 jest moim zdaniem najlepszy w całej La Masii. Będę chciał napisać o tej wymienione wyżej czwórce jakieś szersze artykuły z analizą. Dodatkowo napiszę o kilku innych bardzo ciekawych zawodnikach z tej generacji (Garrido, Jurado, Casas, Oliveras...). Jeśli faktycznie klub podpisze nowe umowy z tymi graczami, to Kluivertowi i spółce będą należały się duże brawa. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć tych chłopaków w Juvenilu A i w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?