- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
0
Kończe na plejaku dwójce władce pierscieni trzecia era i jestem w szoku jak te stare gierki wciągają.Grafika może nie jest jakaś wow ale fajny klimacik.Giera z 2004.
https://a.allegroimg.com/s1024/0c2f15/0e52834548b5a78ff0982ccc22b6
0
@Encore PS2 najlepsza konsola.
0
@Kajtek77 Oj tak.Fajne giereczki były na nie.A jeszcze musze zacząc Batmana i Spider-Mana także bedzie co robić. :v
2
@Encore Zachęciłeś do pogrania :)
https://zapodaj.net/6786b8df10e16.jpg.html
1
@Kajtek77 Ta fifa street była i jest boska.Dobrze mi zawsze w nią szlo.Skill był.No a gta to klasyk klasyków :D
0
@Encore Więcej tego miałem, nie tylko orginały ale i "wypalanki" :D
0
@Kajtek77 No ja tak samo.Dobrze jest sobie odświezyc te stare tytuły.Mimo że jestem klawiaturowiczem i lepiej mi sie gra na klawie to jakos na padzie daje rade :v
1
@Kajtek77 Niedawno odświeżałem sobie starsze części Gta. Co prawda na PC, ale wciąż. Nigdy przedtem nie wbiłem 100% w 3 i Vice City, więc fajnie było zmierzyć się z klasykami.
1
@Misanthrope Ja tak samo zarówno w 3 i vice nie miałem 100,Jedynie w sa miałem :v W sumie tez mozna by odswiezyc sobie xd
0
@Encore SA to gra dzieciństwa, więc tu było 100 i cała mapa praktycznie na pamięć. Jak już nie było co robić to próbowało się przelecieć hydrą przez krótkie tunele, nad jadącymi samochodami. :P
0
@Misanthrope No sidzej to legenda dziecinstwa :D
1
@Misanthrope Pamiętam jak kupowałem GTA w takim skupie z grami i koniecznie chciałem pudełko z mapą :D
1
@Encore No a drugie tyle czasu spędziłem w SAMPie. Przez długi czas grałem na serwerze stylizowanym na CoD. Mieliśmy nawet stronę z newsami, ogłoszeniami, forum ogólnym, forami klanowymi, itp, a w weekendy licznik graczy na serwerze dobijał nawet do 2 stów, więc pełna profeska. :P Byłem tam chyba jedynym zarejestrowanym na stronie Polakiem. Najfajniejsze było to, że stosunkowo mała ilość graczy w połączeniu z ogarniętymi adminami i modami skutkowała spoko atmosferą. Normalnie organizowano eventy i inne tego typu rzeczy, nikt nie ruszał nikomu matek, dało się nawet normalnie pogadać, mimo że praktycznie wszyscy byliśmy tam randomami zebranymi z całego świata.
W sumie, gdzieś od połowy posta pisałem go bardziej do siebie w ramach nostalgii, więc sorry, że się trochę rozpisałem :P
1
@Misanthrope Piękne jest to, że mimo otaczających nas zewsząd nowych, schludnych graficznie gier, wciąż wracamy do tych starych, "niedopracowanych". Może graficznie wysiadają przy tych nowych, ale klimatu nie można im odmówić.
1
@Kajtek77 Ja pamiętam, że prosiłem brata żeby wydrukował mi mapę i zaznaczałem na niej markerem znajdźki które już odkryłem. Co się człowiek nanurkował za tymi ostrygami...
1
@Misanthrope Człowiek tak "na poważnie" podchodził do gier. Z jednej strony zabawa, ale z drugiej strony wyrachowanie i planowanie następnych posunięć. Ja do fify zawsze siadałem z notesikiem, gdzie były rozrysowane ustawienia, transfery itd. :P