- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2126 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2126 Culés
6
Wczoraj podjechałem pod jeden z marketów, by zrobić większe zakupy związane ze świętami. Patrzę z 8 osób w kolejce, no ok, poczekam kilk/kilkanaście minut i wejde. Gdzieś 3 osoby przede mną stał sobie facet. Jak się zbliżała jego kolej do wejścia to z zaparkowanego nieopodal samochodu wyczołgała się jak mniemam żonka a zaraz za nią z tylnych drzwi 3 dzieci (i to nie jakies maluchy, a praktycznie nastolatki - w przedziale na oko - koniec podstawówki - szkoła średnia). A że oczywiście do sklepu wchodzi się pojedynczo to wpierw weszła mamuśka, potem jak wyszedłm kolejny klient wchodziły dzieciaki i na końcu tausiek. Jak mu parę osób zwróciło uwagę (jeszcze przed jego wejściem) czy to konieczne by całą familią robili te zakupy i blokowali w ten sposób kolejkę to zaczął bluzgami na ludzi sypać...
Jak nie należę do ludzi agresywnych i szukających problemów tak w tamtej chwili miałem ochotę po prostu podejść i strzelić w ten głupi r.. .
A potem w sklepie widziałem jak te dzieciaki ganiają z jakimiś cukierkami, czipsami.
0
@Bobo25 trzeba było na nich pokaszleć...moze by się czegos nauczyki
5
@Bobo25 Niestety, bardzo smutny i co najgorsze - popularny widok. Po sposobie zachowania i wypowiadania się, to obstawiam, że to zwyczajna patologia, którą nie interesuje nikt ani nic, poza własnym tyłkiem i terminem wypłaty świadczeń socjalnych.
1
@Bobo25 no i co? Jak po chipsy przyszły to chyba szybko wyjdą?.. A nie starego obładować torbami..