La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1601 Culés

konto usunięte

0

Czy jest ktoś posiadaczem Xiaomi Redmi note 8 pro?

1

@Mankind Pytania? Dajesz.

1

@Mankind tak. ....

konto usunięte

0

@aras17_VeB @arekfanBarcy Jak ogólnie się sprawuje telefon (jest tak dobry jak mówią Ci wszyscy recenzenci na YouTube) i jakie macie szkła hartowane na wyświetlacz?

1

@Mankind telefon bardzo szybki i robi dobre zdjęcia(może Samsung robi lepsze zdjęcia ale liczy się całokształt.Mimo wszystko jakość zdjęć jest dobra.Jedyny minus to mocno wystający tylni aparat...

1

@Mankind mimo,że telefon posiada procesor Mediateka to zmiata większość telefonów droższych o kilkaset złotych.Świetna wydajność za tą cenę.

konto usunięte

0

@arekfanBarcy dzięki wielkie za opinię :) szkło odstaje Ci na bokach?

0

@Mankind szkło nie odstaje na bokach(jedynie jest mniejsze o około 1,5mm od ekranu)ale przylega dobrze do ekranu

konto usunięte

0

@arekfanBarcy nie wygląda to dość dziwnie/śmiesznie z takim za krótkim szkłem?

0

@Mankind telefon ma bardzo cienkie ramki(duży plus ale dużo trudniej dobrze nakleić szkło) dzięki temu nikt nie koncentruje się na szkle

konto usunięte

0

@arekfanBarcy czyli jeśli dobrze się naklei to nie widać szkła, ani nie przeszkadza w zwykłym użytkowaniu

0

@Mankind tak,dokładnie

konto usunięte

1

@arekfanBarcy to zamawiam i szkło i telefon, dzięki wielkie!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?