La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

konto usunięte

0

Hej zmieniło się coś w fut,łatwiej teraz o lepszy sklad czy tak samo ciężej bo chciałbym wrócić do grania w fifke.Jeśli chcecie możecie się pochwalić składami.

1

@MichVeB Zdecydowanie łatwiej. Jeżeli grasz regularnie w Division Rivals i FUT Champions, robisz tematyczne wyzwania składów to szybko można się dorobić dobrego składu. Ja gram różnie, raz więcej, raz mniej i mam taki skład
MATS - Semedo, Lenglet, Militao, Mendy - Pogba, de Jong (1 IF), Litmanen (Historie Ikon) - Dembele, Griezmann, Sane

0

@barcelonaLM No nie wiem czy to taki dobry skład. Teraz w futa się już nie opłaca zaczynać grać. Lepiej na 21 poczekać bo tylko się denerwować będziesz

0

@Bruttal A czy gdzieś napisalem, że to dobry skład? xD Wspomniałem, że gram różnie, a nie regularnie. Gra takim składem sprawia mi fun, udaje się wbijać G3 - tyle wystarcza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?