La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1862 Culés

0

Jest może tu ktoś kto powąchał co nieco siłowni, suplementy w tym kreatyna i troszkę zna się na rzeczy?

6

@insp1re 170cm,waga 60kg, biceps 29,5cm.Maksy wyciskanie leżąc 42kg,ohp 21kg,martwy ciąg 45kg.Staż 4 lata, słucham cię młody,w czym problem?

0

@dominik127pl woooo, gdzie takie dziki się wykluwają?

0

@dominik127pl Aż takiego wyjadacza nie potrzebuje ;P

0

@Adamski69 To nie jest kwestia miejsca, genetyki,ciężka praca, ciężka praca i jeszcze raz ciężka praca. Wiadomo że są na świecie troszkę więksi ode mnie,tylko ja jestem 100% natural.Nie biorę żadnego teścia,czy innych gówien,bo może miałbym dzięki temu te 33,34 w bicepsie,ale konsekwencję potem, mogą być opłakane.Powoli do celu,to moje motto.

« Powrót do wszystkich komentarzy