La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 604 Culés

0

A jeszcze odnośnie Fame mma. Najlepsze jest to że wcześniej na konferencjach to sporo "zawodników" wyskakiwało do siebie i chciało się bić ale ochrona ich zatrzymywała. Teraz konferencje przez Koronawirusa są bez udziału ochroniarzy to grzecznie siedzą blisko siebie i żadnych dymów nie ma :)

Ja to wiem wszystko Panowie ale wyszło to śmiesznie. Teraz każde dymy na przyszłych galach będą jeszcze bardziej odbierane z przymrużeniem oka :)

0

@matirix20 napewno mają jakieś umowy że jak zrobią jakiś kontakt to hajsu im wezmą

konto usunięte

0

@matirix20 No przez wirusa nie mogą robić dymów,bo mają zabronione.Większość dymów jest zresztą ustawione,mają sugerowane żeby podkręcić trochę atmosferę.A że teraz problem z pandemią,to wiadomo że trzeba na spokojnie.

0

@matirix20 Przecież to chodzi o spieniężenie tego wydarzenia, a teraz jest idealny klimat ku temu. Nie chcą rozwalić potencjalnego źródła przychodu (i to nie małego)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?