La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

0

Rząd wprowadził Świadczenie dla zatrudnionych na umowy zlecenia lub o dzieło oraz samozatrudnionych i mam pytanie na jakich zasadach i kogo to obejmuje, bo tak czytam i mam problem z ogarnięciem dokładnych wytycznych, ktoś wie co i jak? :D

konto usunięte

1

@Seledynowy z tego co czytałem w weekend. To jeśli jesteś na zleceniu to warunkiem koniecznym jest podpisanie umowy prze dniem 1 lutego. Ja podesłałem 3 lutego umowę i Hugo dostanę.

Jak spełniasz ten warunek to jeśli w miesiącu przed złożeniem wniosku miałeś pensje powyżej 50% najniższej krajowej to dostaniesz 80% najniższe krajowej. Jeśli miałem wynagrodzenie niższe niż 50 % to otrzymasz taka kwotę jaką miałeś wypłacona.

0

@BaRcA!FaN czyli jak złożę wniosek w kwietniu, wezmą pod uwagę marzec? Gdzie ja w marcu pracowałem tylko 4 dni bo później zatrzymał szef działalność czy biorą pod uwagę luty ?

konto usunięte

0

@Seledynowy właśnie to nie jest jasne. Jest napisane, że miesiąc poprzedzający złożenie wniosku. Czyli wychodzi na to, że jak założysz w kwietniu to biorą pod uwagę marzec. Ale pewny nie jestem

0

@BaRcA!FaN ta taki trochę pic na wodę to wszystko albo brak dokładnej regulacji, podejrzewam że wiele osób jest w takiej sytuacji jak ja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?