La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

9

Karol: Co to?
Tadzik: Masz, czytaj.
Karol: "Życie z chomikiem: hodowla i edukacja". Co to jest?
Tadzik: Podręcznik no... do wychowania chomika.
Karol: A my co mamy?
Tadzik: Osła...
Karol: To po co kupiłeś książkę o chomiku?
Tadzik: Bo o ośle nie było.

Jeden z moich ulubionych dialogów z Miodowych Lat. :D Odcinek "Azor".
@Hiacynk, to jest właśnie jeden z tych pokazów "geniuszu" Norka. :D

konto usunięte

2

@Witekk10 Grzelakowa w odcinku "Rodzina patologiczna" nazwała go psycholem. Niby śmieszne, ale jakieś ziarenko prawdy w tym jest. Może nie jest groźnym psycholem, ale z główką coś nie teges. ;d Azor ogólnie dobry odcinek. Zwłaszcza od momentu, jak hodowali osła w sypialni.

3

@Witekk10 odcinek remont
Karol mówi do Aliny:
- po tylu latach mam prawo do wanny w której będzie mi wygodnie
Na co Norek:
- Karol, kupiłeś okrągłą wanne? :D

1

@Witekk10 @Hiacynk wiecie co jest najlepsze w tym pisaniu tekstów z miodowych lat??
To że jak czytam te cytowane przez was teksty to słyszę głos norka i Krawczyka a co więcej nawet widzę gestykulacje :) to normalne? Bo nie chce wyjść na świra...

0

@kielon93 Przy dużej ilości obejrzanych odcinków - tak, to jest normalne. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?