La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

5

Manchester United w sezonie 2019/2020 może pochwalić się największą liczbą wychowanków, którzy wystąpili w Premier League.
Może nie ma takich wyników co kiedyś ale jednak to pozostało w tym klubie do dziś.

konto usunięte

5

@Encore Większość śmiała się z Solskjaera, że wuefista, bez doświadczenia, ale on ten burdel zaczął ogarniać. I to z niezłym skutkiem. Ostatnio naprawdę dobrze oglądało się United. Transfery też im wypalily. Wan-Bissaka to top na swojej pozycji w Anglii, Bruno z miejsca stał się kluczowy, a Ighalo, który przyszedł w zastępstwie za Rashforda ładuje bramki aż miło. Czekam aż ktoś wreszcie ogarnie bajzel w Milanie ;)

1

@FranzMaurer No zaczęli grać dobrze.

konto usunięte

1

@FranzMaurer jeszcze przecież Pogby i Rashforda nie było. Sam sobie śmieszniej z United, ale od przyjścia Bruno wyniki mieli. U nich najgorsze jest to, ze często tracą punkty ze slabiakami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?