La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 314 Culés

0

Pytanie do osób które są kurierami, sam zastanawiam się czy nie spróbować, pytanie jak to ogólnie wyglada, jest tu ktoś kto się tym zajmuje, mogę zapytać o kilka spraw ?

0

@mat32 wiesz, dużo zależy od firmy, miasta i trasy

0

@mat32 dolaczam sie do pytania

0

@mat32 ja jestem kurierem, ale stosunkowo nie długo. Nie wiem czy pomogę.

0

@pittbull36 dali Ci busa czy jeździsz swoim ? jak to wychodzi finansowo ?? I ile się pracuje w tyg ?

0

@mat32 ja pracuję dla przewoźnika, czyli jeżdżę jego busem. 5 dni w tygodniu i raz na jakiś czas dyżur w soboty. Niedziela zawsze wolna :D ja jeżdżę w DPD i srednio dziennie mam około 120 paczek 90 stopów (okolo 6,5h samego rozwozenia + czas na zaladunek, odbiory i rozladunek i rozliczenie w kasie) nie jest to praca dla każdego. Zdarza się, jak sypnie więcej paczek że się rozwozi od 8.30 do nawet 19. A trzeba pamiętać że musisz być odpowiednio wcześniej żeby załadować sobie busa. Mi płaci 2900 na rękę stałej pensji + napiwki (średnio 100zl tygodniowo mi wychodzi) + premia.

0

@mat32 jeżdżę w DPD już chyba 5 miesiąc i jest całkiem spoko. Jak coś to zapraszam na privek : )

« Powrót do wszystkich komentarzy