La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1121 Culés

0

Zastanawia mnie, jak klub planuje kupić Neymara i Martineza na raz.

Może niech wypożyczą Argentyńczyka z przymusem wykupu za rok.
Tylko czy Inter się na to zgodzi.

3

@RosjaninBut Kompletnie nie widzę tego Martineza u nas. Już widzę te narzekania użytkowników na niego w I sezonie. :)

konto usunięte

0

@RosjaninBut jak się nasi zgodzą na obniżkę pensji np 50% to na bank będą na to pieniądze, tylko nie wiem po co nam Martinez

konto usunięte

1

@RosjaninBut Ney kocha Barcę i w razie czego sam dołoży brakującą kwotę.Jego otoczenie mówi że od pewnego czasu odkłada,po tym jak spełnił się piłkarsko w wielkim peesże chce wrócić.

0

@cchesterr43 Ja tam nie mam zdania, jak oglądałem to wyglądał słabo, ale ponoć klub go obserwuje od dawna, więc coś tam o nim wiedzą.
Transfer podejrzany, ale nigdy nie wiadomo jak wyjdzie.
Może typ akurat się wpasuje.
Inna sprawa, że kasę władował bym chętniej w pomocnika.

konto usunięte

0

@RosjaninBut Być może zrezygnują z Lautaro w tym okienku. Wszystko zależy od tego, za ile i na jakich warunkach (kasa / kasa + zawodnicy) przyjdzie Neymar.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?