La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

0

Czy mnie się wydaje czy saga z Neyem powraca?

1

@Szicek10 Ona powróciła już w dniu w którym odszedł także nic nowego.

konto usunięte

1

@Szicek10 Zależy, co rozumiesz przez sagę. To, że w tym okienku znów będą walczyć o jego powrót to było tak pewne jak to, że po nocy nastanie dzień. Aby tak się nie stało, to Ney musiałby przedłużyć kontrakt z PSG, a jak wiemy, nic takiego się nie zapowiada. Niedawno Leo i Suarez oficjalnie potwierdzili, że Neymar chce wrócić, a to chyba najlepsze możliwe źródła (nie licząc samego Neymara, który w trakcie sezonu niczego takiego nie powie). Teraz jego sprowadzenie może być łatwiejsze, bo po pierwsze zostaną jemu 2 (a nie jak zeszłego lata 3) lata kontraktu, a po drugie, wejdzie w życie opcja skorzystania z wyceny przez Fifę / CAS.

Media na pewno będą informować o różnych wariantach, bo jest ich tak naprawdę sporo: sama kasa / kasa + zawodnik / kasa + zawodnicy / wycena przez FIFĘ. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy, ale uważam, że wróci tego lata, zaś nie wiemy, czy szejkowi aż tak zależy, aby go dalej siłą trzymać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?