La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 710 Culés

0

Jakie są wasze najlepsze i najgorsze momenty kibica? (chodzi 0 piłke nożna):
Najlepsze:
-Barca- PSG 6-1
-Finał LM 14/15
-Zwycięstwo Polaków w meczu ze Szwajcarami na Euro 2016
Najgorsze:
-Barca-Roma 3-0
-Barca-Chelsea 11/12
-Porażka Polaków z Czechami Euro 2012

6

@Kacper1432 a o 4-0 z LFC już zapomniałeś? Oprócz meczów Barcy najsmutniejszy moment to fina Arg-Niemcy :(

1

@Kacper1432 Najgorsze Liverpool-Barca i oczywiście Barca-Chelsea z 2012 i w sumie finał MŚ 2014

konto usunięte

0

@Kacper1432 Najgorszy moment to zdecydowanie obecny, czyli brak jakiegokolwiek meczu na najwyższym poziomie.

0

@matirix20 Barca- Liverpool nie zabolało mnie tak bardzo jak wyżej wymienione porażki, głównie pewnie przez fakt że był to drugi rok z rzędu i byłem tak jakby przyzwyczajony, pamiętam że po Romie bardzo długo chodziłem smutny i wściekły, po Liverpoolu dałem sobie spokój z piłką i z Barca na jakiś czas, byłem bardzo zawiedziony

0

@Kondziubarca Ta porązki Argentyny też, ja pamiętam bardzo przegrane w karnych Copa America z Chile gdzie Leo karnego nie strzelił i płakał na środku boiska. Mimo wszystko porażki Barcy i Polski bolały mnie bardziej

konto usunięte

1

@Kacper1432 Najlepsze
Barca Juve 3:1 LM
Barca Real 5:0
Polska Portugalia 2:1
Polska Niemcy 2:0
Najgorsze
Barca Liverpool 0:4
Barca Roma 0:3
Polska Portugalia karne
Polska Austria euro 2008

konto usunięte

0

@Kacper1432 - najlepsze sporo Barcy,
-Polska na Euro 2016
-Wyszarpany remis w 95min meczu Polonia vs Lech dający utrzymanie,
-finał MŚ siatkówki pod spodkiem w strefie kibica

0

@Kacper1432 Dla mnie bezapelacyjnie najgorszy był Liverpool. Było mnóstwo gadania, że nie popełnią tego błędu co z Romą itp. itd. a poźniej... wiadomo co było później. Nasi wyglądali jak juniorzy przy profesjonalistach. Do tej pory nie wierze w to, że tak dało się to spierniczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?