La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1752 Culés

8

Bardzo często w internecie czytam, że powinni zamknąć wszystko, włączając w to zakłady pracy itp. Ja nie mam pojęcia kto to pisze... Przecież jak zamkną wszystko to ten kraj się nie podniesie, ceny pójdą jescze bardziej w górę. Jak najwięcej pracy zdalnej, a w przypadku branż, w których nie można tego zastosować (przemysł) jak największe środki ostrożności. Wirusa trzeba brać bardzo poważnie i respektować, ale nie można całkowicie się go wystraszyć i popaść w panikę, bo inaczej przyjdą bardzo chude lata i ogromny kryzys. Już powoli to jest zauważalne. Pozdrawiam i zbieram się do pracy.

konto usunięte

6

@Xwowrak chude lata to się u nas zaczęły gdzieś tak w XIII wieku

konto usunięte

6

@Xwowrak To są ludzie, którzy nie zdają sobie sprawy jak funkcjonuje gospodarka. Zapewne chcieliby nie pracować (no bo trzeba uważać na zdrowie), ale dostawać wypłatę od pracodawcy (no bo przecież to nie ich wina, że jest koronawirus)... A pracodawca to te pieniądze ma chyba sobie wydrukować..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?