- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1368 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
27
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Sysia11
5
https://x.com/soueunavida/status/2080074942536642664?s=46
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1368 Culés
0
W radiu mówili, że w stolicy ludzie w d..... mają virusa.
Ruch jak zwykle, nic sobie nie robią z zagrożenia.
Zamiast siedzieć po domach, lansują się na mieście :)
0
@RosjaninButludzi@RosjaninButludzi nie zamkną w domach, tu nie komuna, ale liczę że wojska zamkną miasta i jakoś uda się to opanować
3
@Jaca27 Nikt nie mówi, żeby ich zamykać po domach.
Sami powinni się zamknąć.
4
@Jaca27 Po co od razu wjeżdżać z wojskiem? To by tylko zwiększyło panikę, która jest i tak na wysokim poziomie.
1
@nieprzysiadalnosc Gluptasek naczytal sie glupot wpada w panike i wypisuje dalej glupotki. Zadnego wojska w miastach nie bedzie.
0
@RosjaninBut powiem ci ze jest mniejszy ruch niz zawsze wiem bo czesto na rechabilitacje trzeba bylo chodzic mniej samochodow mniej idiotow co ba nic nie zwracaja uwagi spokojniej