La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1262 Culés

0

Mam tylko ogromną nadzieję, że Hiszpania, Francja, Holandia czy jakiś inny kraj nie znajdą się w podobnej sytuacji co Włosi. Wtedy w Europie strasznie ciężko będzie to zwalczyć i będziemy zamknięci nie wiadomo jak długo

1

@ShinobiQWE Obawiam się, ze to nieuniknione, szczególnie biorąc pod uwagę lekko lekceważący stosunek chociażby Hiszpanów do całej sytuacji. Tydzień temu mnóstwo ludzi wyszło na ulice Madrytu z powodu marszu na Dzień Kobiet, gdzieś na Twitterze( chyba profil Rafała Lebiedzinskiego) przeczytałem o parkach, galeriach pełnych ludzi. Niestety, ale uważam, ze opanowanie tej epidemii w Europie będzie znacznie trudniejsze niż w Chinach

0

@kibic barcy Też się tego obawiam. Mam kuzyna na Wyspach i mówi, że taka sama sytuacja. Kompletnie olewają wszystko, a zakażonych też nie mało. Z dnia na dzień robi się coraz gorzej i ciężko cokolwiek przewidzieć.

0

@ShinobiQWE Wyżej kolega dobrze opisał jeśli chodzi o wyspy. Na ten moment tam jest ledwo 400 zarażonych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?