La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

0

Czemu oni jeszcze szkół i przedszkoli nie zamknęli, tego nie rozumiem.
O ile w przypadku spraw gospodarczych blokada grozi katastrofą finansów, to w przypadku edukacji żadnej tragedii nie będzie.
Lepiej trochę za wcześnie niż za późno.
W Czechach już zamknęli.

konto usunięte

0

@RosjaninBut Kwestia 2-3 dni i zamkną.

konto usunięte

1

@RosjaninBut I ciekawe, jak te dzieciaki potem będą nadrabiać materiał. Będą siedzieć w szkołach do 20? Albo może na weekendach chodzić? Rozumiem zamykać szkoły/uczelnie w miejscach, gdzie są przypadki wirusa, ale po co panikować aż za bardzo? cały świat się nagle nie zatrzyma przeciez. Miejmy rozum i godność człowieka.

0

@RosjaninBut Przecież przedszkola już są zamknięte.

3

@RosjaninBut Poznań już wydał dyspozycję o zamknięciu szkół, przedszkoli i miejskich urzędów. Ostateczne decyzję o zamknięciu bądź nie należą do dyrektorow danej placowki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?