La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

0

Ponad 7% ludzi we Włoszech zmarło na korona wirusa z zarażonych. Jest to wynik podwójnie wyższy niż w Chinach. Oznacza to że statystycznie na 1000 zarażonych 70 umiera.

5

@Criss18Barca Bo mało testów robią. A dane Chińczyków są ponoć nawet kilakanaście razy zaniżone, nikt nie wie co się dzieje w tym Wuhan. Niemcy mają prawie 1500 przypadków, ale tylko 2 zgony. Tylko, że oni wykonali 120000 testów, Polacy nawet 2000 nie zrobili....

1

@Criss18Barca Zarażonych jest z pewnością więcej, a śmierci z powodu wirusa praktycznie każdą podaje się do statystyki, stąd ta śmiertelność jest trochę zawyżona. No ale to tylko statystyka oczywiście ^^

1

@Uukasz_93 kwestia społeczeństwa, we Włoszech masz najstarsze w Europie, w Chinach masz o 6 albo 7 lat młodsze statystycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?