La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1037 Culés

2

Jak 2 tygodnie temu zaczęły się informacje, że na północy Włoch wybuchło ognisko choroby to czułem, że to się może roznieść i będzie nie ciekawie.
Po prostu mnóstwo osób z Europy jeździ tam na urlopy czy ferie, zdecydowanie więcej niż do Chin. Nie przypuszczałem jednak, że tak szybko to pójdzie , zresztą na La Rambli nawet mało kto wierzył w zawieszanie rozgrywek ligowych we Włoszech bo o Hiszpanii, Francji czy innych krajach to się wtedy jeszcze nie mówiło. Tym razem intuicja nas jednak zawiodła i wygląda, że wirus jest groźniejszy niż przypuszczaliśmy.

0

@ShinobiQWE Moim zdaniem w Polsce za dwa tygodnie może być podobnie.

konto usunięte

0

@Szicek10 No co ty? Kto by przypuszczał.

0

@Szicek10 Prawdopodobnie tego nie unikniemy. Dopiero teraz podjęto jakieś prewencyjne działania, ale mleko rozlało się już dawno. Z kierunku włoskiego przybyło mnóstwo osób z wirusem, dodatkowo pewnie sporo osób z Niemiec, Hiszpanii, Francji. Oby jednak skala była mniejsza niż we Włoszech bo będzie dramatycznie w szpitalach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?