- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1570 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1570 Culés
0
Posiada ktoś IPhone XR? Jaki kolor polecacie, bo za mną przemawia czarny. Spoko ofertę w Orange zaproponowali. Będę się przesiadał z 6s
4
@DaPi wiadomo że tylko czerwony bo najszybszy ....
0
@Ghotti kumpel ma czerwonego i faktycznie jest najszybszy xd
0
@DaPi mam czarny, bierz i się nie zastanawiaj. Najlepiej wygląda i jeśli coś się zdarzy, że się zarysuje to nie widać tak jak na pozostałych.
0
@Kamil92 a jak się spisuje? Oglądam filmiki na YouTube, ale jeszcze chciałbym taka opinie z fcbarca usłyszeć :D
1
@DaPi przesiadłem się z IPhone 6. Bardzo dobrze to wszystko dla mnie wygląda. Bardzo szybko działa, wbrew pozorom jest bardzo zauważalna różnica w szybkości działania. Ekran też spoko, ostry, kolory ładne, naturalne. A i co Ci powiem, czarny bardzo dobrze maskuje ramki, jeśli jesteś estetą, bo w tym modelu ramki jeszcze jakieś są. Szkło z przodu i z tylu jest dobrej jakości, używam go bez ochrony.
Ot bardzo przyjemny i naprawdę niezawodny telefon do użytkowania, a przede wszystkim piekielnie szybki.
1
@Kamil92 czyli to musi być dobra decyzja z tym XR. Tez będzie mi starczyl na następne kilka lat wiec już z głowy będzie. Dziekuje za opinie
0
@DaPi moim zdaniem tak. Ja nie kupuję telefonu co roku. Następny IPhone będzie u mnie pewnie za jakieś jeszcze 2 lata i ten ma wytrzymać i zapowiada się, że przy normalnym użytkowaniu bez problemu mi posłuży.
0
@Kamil92 ja 6s mam od grudnia 2016, ale mama była w Orange ostatnio i tam jej przedstawili ofertę i dzisiaj z nią byłem wiec skorzystam bo z 6s i tak się jeszcze w tym roku planowałem przesiąść