La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

0

Co ile czyscicie bebechy laptopa i czy oddajecie to komus kto sie takimi rzeczami zajmuje, czy robicie to sami?

1

@MichalZZZ co 6 miesięcy około. Sam czyszczę: pędzelek, szmateczka i jakieś pseudo preparaty

konto usunięte

2

@MichalZZZ Paweł Chałupka tutaj pokazuje dobrze jak powinno się wyczyścić laptopa:


2

@MichalZZZ Nigdy, mój rzęch ma już ok 8 lat i działa.

0

@budel17
Dobra, dzięki wielkie. Zabiore sie niedlugo za to osobiscie.

0

@budel17
Jeszcze powiedz mi taka rzecz, nie strace gwarancji jak go poodkrecam?

0

@MichalZZZ jeśli uda się nic nie uszkodzić to raczej nie. Nie zdarzyło mi się nic zepsuć ani nigdy nie oddawałem lapka na gwarancję więc na 100% mi nie ufaj ;p

konto usunięte

0

@Bobo25 To kup sobie sprężone powietrze za klika złotych, rozkręć i przedmuchaj wentylatory i radiatory, bo jest duża szansa, że niedługo działać przestanie :)

Nie słychać przypadkiem wzmożonej pracy wentylatorów przy braku jakiegoś szczególnego obciążenia? Po 8 latach powinno tam być mnóstwo kurzu.

0

@palindrom1 Raz był rozkręcany przez brata jakieś 3 lata temu bo mi się poluzwało gniazdo od zasilania i coś mi tam podlutował, ale nie mówił żeby coś czyścił. I to było jakieś 3 lata temu, odtąd zero ingerencji i dalej działa. Ale używany rzadko, czasem do pisania, czasem by popykać w Pesa chyba 2016 (bo nowsze na nim nie pójdą ;). I jakoś innych śladów o których piszesz nie zauważyłem. Zressztą jak siądzie to będzie w końcu impuls by wymienić mój 17 calowy czerwony samung na coś nowszego.

konto usunięte

0

@Bobo25 No jeśli rzadko używany, to może faktycznie nie zdążyło się jeszcze syfu nazbierać. W każdym razie, warto zwrócić uwagę na pracę wentylatorów jakby coś, bo ich nietypowa praca może sygnalizować przegrzewanie się podzespołów. Wtedy warto przedmuchać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?