- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1243 Culés
Gorące dyskusje
clyde
53
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
NeroTFP1
41
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Bogan
1
Niezły hejt się wylał. Nikt go w Barcelonie nie chciał, poszedł do Realu i płacz. Mam... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1243 Culés
3
Mentalnie nasze gwiazdy są 100 lat za murzynami i jak nie idzie, to głowa w trawę, krzyczeć na nich nie można, biegać za dużo im nie można. Wszyscy co do nas przychodzą, zapominają jak się gra w piłkę, ale jak tu dobrze grać, kiedy założenia taktyczne są inne przed mecze, a w meczu gwiazdy grają sobie jak chcą.
W tym klubie trzeba takiego przewrotu jak zrobił Pep, tylko do tego trzeba zmiany zarządu, który da dla trenera wolną rękę i jeśli ten zechcę sprzedać Busiego, Albę czy Suareza, to mają ich sprzedać i tyle.
0
@Fake69 A jaka to niby Guardiola zrobił rewolucję?
0
@lukaszbarca15 Nie no żadną. Sprzedać Ronaldinho, Eto, posadzić na dupie Toure kosztem młokosa Busiego...
0
@Fake69 Po pierwsze Ronaldinho sam odszedł a Guardiola chciał żeby został. Po drugie z tego co wiem to Eto grał normalnie za czasów Guardioli jak zdobywali ligę mistrzów Jeszcze ten błąd żeby wymienić Eto na Ibre i jeszcze dopłacać do tego.