La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

0

Jeśli podkreślę, jeśli to jest prawda że Nasze Gwiazdeczki się obraził bo ktoś raczył podnieść na Nich głos to oznacza że mamy takie szambo że ho ho, już nie tylko w biurach ale w samej szatni, niektórzy mają już takie ego że myślą że mogą robić co chcą, teraz już się nie dziwię dlaczego tak ochoczo bronili Valdka, dobrego Wujka, oj będą potrzebne czystki w szatni dużo świeżej krwi, czas na wymianę pokoleniowa czas najwyższy na zmianę tylko oby nie było za późno.. A tymczasem życzę Wszystkim Cule Miłego dnia ! :)

0

@haryveb944 takie cuda się dzieje już od kilku sezonów... Myślą że są nietykalni i dopóki tak bd, bd robili co chcieli to nic z tego dobrego nie bd bo każdy nowy kto przyjdzie ich poustawiać albo zostanie zwolniony albo zakrzyczany jak to trener może zwrócić uwagę, że coś źle zrobili..

0

@haryveb944 co się stało ?

konto usunięte

0

@haryveb944 dlatego Real prowadzi zdrową politykę transferową i sprzedają zawodników zazwyczaj gdy ci jeszcze są w dobrej formie a nie grają do emerytury. sentymenty są dobre ale w małżeństwie a nie prowadzeniu klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?