La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

3

Te wrzutki Semedo, gdy nikogo nie ma w polu karnym, albo jest sam Griezmann. Coś pięknego.

0

@Veb1233 to lepiej jak ma wycofać do Messiego ? :D i tak źle i tak niedobrze, może powinni zacząć wbiegać na główkę,a nie stać na 20 metrze

1

@wyrek No tak, bo wrzucenie piłki w pole karne, gdzie nie ma nikogo jest genialnym rozwiązaniem. To już faktycznie lepiej wycofać do Messiego.

0

@Veb1233 wymusza ruch do piłki, czy Ty myślisz, że z autobusem da się wejść z piłką do bramki ?

0

@wyrek No tak, na pewno wymusi ruch do piłki dosrodkowaniami na drugą stronę pola karnego, jeszcze rozumiem, gdyby te dośrodkowanie dobrze leciały, ale nie miał kto zamknąć, ale to wygląda jakby wrzucal jakimś balonem.

0

@Veb1233 no nie mówię o dośrodkowaniu na drugą stronę, hehe gol

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?