La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 928 Culés

2

A jeżeli mowa o podwójnych standardach lewej flanki to moim ulubionym przykładem jest chrzest i aborcja.
Gadanie o chrzcie wygląda tak: To dziecko powinno decydować, czy będzie ochrzczone czy nie. Dopóki nie jest świadome rodzic nie ma prawa za nie decydować.
Gadanie o aborcji: Moje ciało moja sprawa.
Czyż to nie piękne? ;333
W tym drugim przypadku nie ma już znaczenia odbieranie istocie życia. Wszak wtedy ta świadomość w ogóle nie istnieje, czyż nie?

3

@jacobFCB Dla mnie aborcja jest usprawiedliwiona w przypadku gwałtu lub zagrożenia życia matki. Sorry ale nie trafia do mnie argument "moje ciało moja sprawa". To znaczy że taka panienka może za każdym razem dawać d*py bez zabezpieczenia bo tak lubi, zachodzić w ciążę i za każdym razem usuwać, bo to jej ciało w końcu...

konto usunięte

0

@jacobFCB Chrzest jest decyzją rodziców i zobowiązują się oni wychować dziecko w wierze.

konto usunięte

0

@masakrator05 A do tego ojciec dziecka nie ma nic do powiedzenia.

konto usunięte

1

@jacobFCB W jednym przypadku mówimy o dziecku, w drugim o zarodku, który nawet nie stał się jeszcze płodem. To, że inni - a dokładniej, większość (poprawię na duża część, żeby nie wchodzić w bezsensowne spory na temat rozwinięcia danego kraju) rozwiniętych krajów na świecie - nie przestrzegają Twoich osobistych kryteriów moralnych nie jest równoznaczne z podwójnymi standardami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?