La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1659 Culés

6

Sędziowie... Piłka ostatnia dotyka AD, potem ewidentny faul KCP...

konto usunięte

0

@zadafcb Bez przesady. Davis byl faulowany a tam dyla walka o pilke i razem sie popychali.

3

@El dominatore Już pomijając te sytuacje. Lebron cały mecz siedzi na sędziach... nic, Stevens powie "Are you kidding me?" na 15 sekund przed końcem i dostaje techa...

konto usunięte

1

@zadafcb No to racja. Ale i tak najbardziej zawalil Hayward. W kilku sytuacjach jakby pierwsxyvraz pilke widzial na oczy.

1

@zadafcb Ehhh.... ciężko wygrać gdy jeden zawodnik ciągnie drużyne a restza jest 3/4 meczu zesrana i boi się cokolwiek zrobić. Na tablicy 110-111 45 sek. do końca i Brown podaje do Tatuma, który jest podwojony. Prosta matematyka skoro Jayson ma dwóch to ktoś jest wolny.... brak slów. Brak pkt z ławki robi swoje szkoda bo lejki od 3q mocno zesrane. Szkoda. Już skakania Jamesa przy każdym gwizdku nie wspomnę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?