- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 699 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 699 Culés
0
Powiedzcie mi bo nie wiem, dlaczego zarządowi zależałoby na negatywnych komentarzach w stronę Leo czy Pique? Bo stoją za Laportą? nie rozumiem w jakim celu szef miałby dyskredytować swoich pracowników i do czego miałoby to prowadzić
0
@NaFazieHitman Też tego nie ogarniam. Jeszcze rozumiałbym oczernianie konkurujących kandydatów na prezydenta. Ale byłych i obecnych piłkarzy? Absurd.
2
@NaFazieHitman zarzad, chce miec czyste buty, bo to co dzieje sie przez niedudolne decyzje kierownictwa klubu kazdy widzi. Pilkarze sie denerwuja, na pewno rozmawiaja o zarzadzie, a szefostwo klubu chce zrzucic cala wine za ten syf na pilkarzy. Ja tak to rozumiem
0
@NaFazieHitman oczernianie byłych piłkarzy i legend takich jak Xavi i Guardiola? Oni bez powodów tu nie chcą wrócić, dopóki Barto rządzi. Jechanie po Messim chyba za to, że sprul się do zarządu i zwleka z przedłużeniem kontraktu.