- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
0
Czasami warto na spokojnie przeanalizować sytuację, tak dzień po meczu i zastanowić się czy wnioski wciągane na żywo są prawdziwe, kiedy buzuje krew z nerwów to często są one po prosu mylne i nie mają pokrycia w prawdzie. Wiele osób pisało wczoraj, że wiele naszych pilkarzy to tluste, zadowolone i bez ambicji gwiazdy, którym w drugiej połowie nie chciało się biegać, ale czy na pewno jest to trafne spostrzeżenie? Wydaje mi się, że jest ono absolutnie błędne. Jeśli po meczu z Betisem Roberto, który zawsze zasuwa jak mały samochodzik mówił, że są wyczerpani, to we wczorajszym meczu na prawdę mogło im skończyć się paliwo, dlatego tez dostali wolne do wtorku. Wydaje się, że wielu z nas zbyt szybko ich potępia jak i samego trenera, który ma coraz bardziej pod górę z wypadającymi co chwilę z powodów urazów graczami, poza tym prawdopodobnie nienajlepsze kondycyjne przygotowanie do sezonu nie da się poprawić w kilka tygodni. Widać pozytywy w grze zespołu pod wodzą Kike i należy być cierpliwym gdyż przyniesie to sukces. Nie wszyscy w to wierzą, ale ja jestem optymistą :)
3
@Pilka_jest_okragla zauważyłem, że Quique zaczął od krótkotrwałe go przygotowania fizycznego co skutkuje zmęczeniem i teraz dopiero będą schodzić z cięższych treningów i będą zyskiwać świeżość. Myślę, że sezon jeszcze nie jest stracony.
0
@Pilka_jest_okragla zawsze tak jest że ktoś widzi szklankę do połowy pełną a inny do połowy pustą. Ja za Valverde widziałem do połowy pełną większość fanów pustą, teraz sytuacja się zmieniła
0
@Pilka_jest_okragla hmm niby jakieś światło w tunelu jest...ale śmieszy mnie to,bo co roku pieprzenie jest do lutego że gramy eco dlatego tak słabo bo oszczędzają się na LM, a potem w LM nie mają sił biegać i dostają jak amatorzy