La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

6

Bawi arguemnt, że za Valverde byliśmy liderem to wszystko było niby ok. Byliśmy nim tylko dlatego bo Real masowo tracił pkt tak samo jak Barcelona. Mieliśmy najgorszy półmetek sezonu od prawie początku XXI wieku! Jeśli Real był słaby to znaczy że my też mieliśmy być?

2

@DonAndresFCB za valverde w 1 sezonie przegralismy tylko 1 mecz :)

13

@amanter No i jakie to ma znaczenie w kontekście jego pracy w obecnym sezonie?

4

@amanter pierwszy sezon za Valverde byl bardzo dobry - uwzgledniajac wszystko co sie dzialo z Neymarem, kontuzja Dembele, na papierze slabsza kadra od bialych. Jednak wpadl dublet, a po wpadce z Roma druzyna zareagowala kapitalnie rozgrywajac partidazo z Sevilla.

Duza szkoda ze jednak nie powalczyl mocniej o to zeby skonczyc lige bez porazki wystawiajac zbyt eksperymentalny sklad na Levante ale coz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?