La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1365 Culés

1

Ze Świata skoków narciarskich
* Noriaki Kasai prawdopodobnie w tym sezonie nie pojawi się na żadnych zawodach międzynarodowych. Ani w Pucharze Świata ani w Pucharze Kontynentalnym. Będzie to dla niego pierwszy od 29 lat sezon bez punktów. Niepewny jest występ Kobayashiego w Rasnovie, Kadra A ma w planach opuścić konkurs w Rumunii.
* W finałowych zmaganiach Pucharu Świata w norweskim Vikersund zobaczymy 40 zawodników, a nie jak to zawsze było 30 zawodników.

0

@Criss18Barca a ta 40 to chociaż najwyżej sklasyfikowani?

0

@Kompletny Nie, po prostu normalny konkurs z kwalifikacjami ze względu na RAW Air.

0

@pawelfcb2010 ale pytam, bo w Planica 7 to nie było problemem. Oczywiście mniej ważny cykl niż RAW Air, ale i tak czołówka cyklu powinna być w 30 PŚ.

0

@Criss18Barca
dziwna sytuacja z tym Kobayashim - walczy o puchar świata a ma oddać punkty bez walki? chyba że dla Japończyków priorytetem są MŚ w lotach w tym roku

1

@Kompletny Planica 7 to był turniej dopasowany do tego jak wygląda od kilkunastu lat weekend w Planicy, więc Finał z udziałem Top 30 nie przeszkadzał. W Raw Air musieliby zrezygnować z piątkowych kwalifikacji.

Wielka szkoda, że nie będzie takiego finału jak zwykle, bo to jednak jest jakiś prestiż i trochę jednak dodatkowa rywalizacja w końcówce sezonu.

@lucca87 Japonczycy mają swoje zasady, których nikt oprócz ich związku nie zrozumie.
Natomiast wyjazd Ryoyu do Rumunii chyba nie ma sensu. W Predazzo zdobył ledwie kilka punktów przez cały weekend, podobnie szło mu latem w Hinzenbach. Lepiej przed MŚwL zrobi mu chwila przerwy.

0

@pawelfcb2010
czyli on słabo skacze na małych obiektach? no to ciekawa decyzja zobaczymy
w ogóle ten sezon PŚ jest ciekawy- tylu zawodników wygrało jakie szawody
choc wg mnei liczy sie tylko 4 w walc o PŚ -kraft,geiger,kubacki, kobayashi

1

@lucca87 W ostatnich miesiącach na pewno. Jego trzy najsłabsze występy od początku sezonu letniego to skocznie normalne.
Ostatnie dwa sezony to dominacja najpierw Stocha, potem Ryoyu i to w obu przypadkach momentami bardzo brutalna, sięgająca 30 punktów w niektórych konkursach, więc wyrównany sezon jest miłą odmianą.

0

@pawelfcb2010 uparł się, żeby startować w Engelbergu to teraz też może. Na normalnych mu nie idzie, ale i tak podejrzewam, że jeśli chodzi o generalkę PŚ to nieobecność na dwóch konkursach mu zaszkodzi.
I oby częściej były takie wyrównane sezony (choć wydaje mi się, że zaraz Kraft ucieknie reszcie stawki).

« Powrót do wszystkich komentarzy