- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1222 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1222 Culés
0
Często pytałem się tu was o diety i aspekty zdrowego odżywiania. Sam już jakiś czas staram sie prowadzić zdrowszy tryb życia i efekty widać w wyglądzie i w samopoczuciu. Pytanie mam tym razem jednak inne i z mojej perspektywy ważniejsze. Jakie macie rady dla mojej narzeczonej? Niestety nie idzie jej tak jak mi i biedna wiele razy chciała już zrezygnować choć wiem jak bardzo zależy jej na osiągnięciu dobrej sylwetki. W tej chwili tak jak ja jest na diecie wysokobiałkowej oczywiście w innych proporcjach bardziej przeznacoznych dla kobiet, stara sie codziennie trenować na rowerku i nie spożywać słodkich napojów. Niestety efektów na ten moment brak lub są minimalne. Sam ją motywuje że z czasem waga musi spaść bo nie wierze, że picie 2-3 litrow dziennie wody, aktywnosc fizyczna i brak slodyczy/fast foodow nie spowoduje spadku wagi ale już nie wiem co mam jej odpowiadać jak mi ze smutkiem mówi kolejny dzień że "nic". Jakieś rady? :)
0
@BlauGrana1404 obczaj kanał trener tv na fb i YT.
0
@BlauGrana1404 niech wejdzie na keto ewentualnie low carb
0
@Lamora Zerknęł dziękuje
@ranger3120 Niestety keto nie jest dla niej. Nie chce żeby się męczyła na diecie.
0
@BlauGrana1404 Skakanka codziennie. Deficyt kalorii, zrezygnowanie z napojów słodzonych. Dieta oparta o wodę :)
0
@BlauGrana1404 zacznij sie przy niej oglądać za innymi z ciałem 10/10 , efekt bedzie zaraz xd