La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

0

Ajfony potrafią utrudnić życie.
Chciałbym zrobić backup , a nie mam dostępu do wifi, to mi Apple nie pozwala, mimo iż mam w choinkę gigabajtów w 4G. Próbowałem przy pomocy innego telefonu (hotspot) i też porażka .

0

@Colon A właśnie miałem zadać pytanie odnośnie telefonów z androidem i IOS. Pytanie miało być skierowane do osób, które korzystają/korzystali z obu tych systemów. Ja jestem fanboyem robota, a chciałem dowiedzieć się coś więcej o jabłku :P

0

@tadzik447 ja tez z Dwoch , zaden nie jest idealny, ale iOS potrafi byc Mega upierdliwy przez wlasnie takie akcje. Cos z a cos , no chyba że jailbrake.

0

@tadzik447 mordo, wcześniej miałem kilka tel z robotem, teraz mam srajfona 7. Szczerze? Kupuje ponownie telefon z ANDKIEM... Słaba bateria, mały wyświetlacz, bardzo toporne oprogramowanie, tzn ma bardzo mało opcji i jest ograniczone w porównaniu z andkiem, nie ma takich bajerow jak dioda z powiadomieniami, nie ma dymków czatu na fejsie, szybko gubi zasięg, często muszę się drzeć do mikrofonu żeby podczas rozmowy mnie usłyszano. Dlatego ja nie polecam jablka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?