La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1213 Culés

1

Messi wczoraj praktycznie cały czas grał w środku. Może by go wystawić tam razem z Busin i de Jongiem a z przodu zagrać Fati, Griez, Collado w jakims "łatwiejszym" meczu.

0

@cules100pro to byłoby szaleństwo

0

@FCBarcelonista wiem ale chciałbym zobaczyć jak to zagra.

1

@cules100pro Messi musi mieć "asekuratora" za nim. Nie jest w stanie przez 90 minut biegać w obronie i w ataku dlatego jego siły głównie spożytkowane są w akcjach ofensywnych. Mówił o tym już Guardiola, że gdyby Messiemu kazać biegać też w defensywie za każdym razem to miałby kontuzje mięśniowe co kilka tygodni. Jest to logiczne i zrozumiałe ale temat ten wraca na La Rambli jak bumerang i ludzie co jakiś czas, raz częściej, raz rzadziej wyskakują z hasłami, że Messi nie broni, nie rozumiejąc dlaczego tak się dzieje.

Także wracając do Twojego pytania- coś takiego może nie zagrać, lepiej gdy Messi zajmuje "slot" z ataku, wtedy będzie za nim pomocnik który podziała w defensywie gdy będzie trzeba. Chociaż nie powiem, sam jestem ciekawy jak w praktyce by to wyglądało ale raczej nie gdy gonimy Real który wyprzedza nas tabeli.

« Powrót do wszystkich komentarzy