La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1597 Culés

1

Matko... Ile razy jeszcze napiszecie, że klub był źle zarządzany, że to przez Neymara, że źle wydane pieniądze, że nic z tego nie będzie, że Messi się nie nadaje na kapitana i nie umie już kopać w piłkę, że niepotrzebnie jednak zwalniali Valverde, że zarząd wszystkiemu winien, że to już nie ta Barcelona, że nie ma kim grać, że wszystko na chodzonego, że brak zaangażowania, że gdyby nie to, to tamto, że klub w kryzysie?
Każdy musi dorzucić swoje 3 grosze i wielką mądrość - spece od wszystkiego a kariery porobione tylko w Fifie. Te wywody to w większośći zlepki poprzednich komentarzy i informacji od pseudodziennikarzy. Zamiast ciągle narzekać może jedź tam i zmień sytuację? Masz wszelkie informacje przecież. No tak sorry zapomniałem... gówno możesz zrobić.
Ochłońcie, trochę wiary, będzie lepiej.
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.

1

@qbsonFCBarca Każdy chce być mądrym ekspertem i dorzucić swoją recenzje na temat tego co się dzieje, mnie też to męczy, ale nie produkuj się, głos rozsądku tego nie zmieni, z doświadczenia wiem ;)

1

@Mario96w wiem, może ktoś się opamięta aczkolwiek też wątpię;d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?